Gönderen Konu: 2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Şanlıurfa Türkiye Finali Sonuçları  (Okunma sayısı 13680 defa)

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışmalarının Finali'nin stilize ve geleneksel ayağı bugün itibari ile sonuçlanmış bulunuyor.. İşte elimize ulaşan yarışma sonuçları..

Stilize Dal
1- Gazi Üniversitesi - Silifke Yöresi - 91.14
2- Kara Harp Okulu - İzmir Yöresi - 91.00
3- Gaziantep Üniversitesi - Gaziantep Yöresi - 90.29
4- Adnan Menderes Üniversitesi - Aydın Yöresi - 89.57
5- Çukurova Üniversitesi - Adana Yöresi - 89.29
6- Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - Burdur Yöresi - 89.00
7- Zonguldak Karaelmas Üniversitesi - Artvin Yöresi - 88.85
8- Artvin Çoruh Üniversitesi - Artvin Yöresi - 86.86
9- Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Van Yöresi - 86.14
10- Fırat Üniversitesi - Elazığ Yöresi - 85.57

Geleneksel Dal
1- Dicle Üniversitesi - Diyarbakır Yöresi
2- Erzurum Atatürk Üniversitesi - Erzurum Yöresi
3- Gaziantep Üniversitesi - Gaziantep Yöresi

Diğer sonuçlar elimize ulaşınca tekrardan bildirilecektir..
« Son Düzenleme: 13-05-2010, 16:45 Gönderen: Kuleva »
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın - Folklor ve Halk Oyunlarının Gerçek Adresi..

Çevrimdışı ortabatumi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sabırsızlıkla bekliyoruz puanlarıyla ve videolarıyla beraber.
Gel Başa Gel Topal Topal

Çevrimdışı jackanapes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok güzel kulisler dönmüş
yarışmada yer alan tüm ekipleri tebrik ediyorum
ama en büyük tebrik hakem masasında oturanlara ve onları oraya gönderip yönlendirenlere

Çevrimdışı S.Öztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Katılan bütün ekipleri tebrik ediyorum.. Kulis durumlarını bilemiyorum ama bence en iyi kareografi Silifke'ninkiydi. Adamlar iyi oynadı, hepsini kutluyorum. Diyarbakır da iyiydi ama Erzurum bence 1. olmalıydı..

Çevrimdışı gazi besyo silifke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.ÖZTÜRKçok teşekkür ediyoruz bizi desteklediğiniz için .... biz gazi besyo olarak çok çalıştık çok ter döktük bu kupa uğrunda  tek isteğimiz 1.likti olduda..... s.öztürkünde dediği gibi en iyi koreografi bizimdi  en coşkulu ekip bizimdi ... bu yüzden hakettik.....

Çevrimdışı smt_knt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 26-03-2011, 13:28 Gönderen: smt_knt »

Çevrimdışı S.Öztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım politik bir olay olsa aradaki puan farkı bu kadar yakın olmazdı.. Bence Kara Harp Okulu eski performansını kaybetmiş durumda.. Herkes çalışıyor K.H.O. gibi.. Ben hiç Silifke oynamadım ve pek sevmem de ama bu ekibi izlerken çok zevk aldım ve oyun akışı beni gerçekten çok etkiledi.. Tribünü de tabii.. Umarım eski performansınıza ulaşırsınız.. Başarılar..

Çevrimdışı semra kayacan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
makü ekibi olarak talihsiz bi olay geçirdik arkadaşımızın apandisi patladı ve yedek oyuncu oynattık bunu jüri üyeleride diğer ekip oyuncularıda çok iyi biliyodu biz kendimizi birinci olarak görüyoruz gruplarda 1liği gaziye wermemiştikk finalde ztn wermezdik.en farklı koreografiye sahiptik herşeye rağmen çok coşkulu oynadık umarım  seneye hakettiğimiz dereceyi alırız.....

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun diyoruz.. Grup yarışmasında bireysel hatamız olmasaydı en az 2 puan fark atardık.. Zaten gruptaki puanlarımız da, bizim ekibimizde hata olmasına rağmen birbirine çok yakın.. Talihsiz bir olay geçirdiğiniz doğru ama bizim ekibimizin de hem kareografi yönünden hem de oyun yönünden sizden daha zengin ve iyi olduğu kabul edilmesi gereken bir gerçek.. Umarım seneye finalde görüşebiliriz, size şimdiden başarılar...

Çevrimdışı çakıcı efe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşım kazanamayınca neden kendinizde değilde başkalarında suç buluyosunuz anlamıyorum. karaharp grup yarışmasında da birinci olamadı ben zeybek oynayan biriyim ve geçen sene kara harp gerçekten çok iyiydi ama bu yıl o kadar değil..silifkeli olarak gazinin kazanmasına çok sevindim tebrikler...:DDD

Çevrimdışı semra kayacan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tşkr ederizzz üzgünüm başımızdan geçen olay yüzünden tarafsız konuşamıycam grupta 1.lik alıp we finallerde 1 olan takımı gölgesinde bırakan bir takımın 6. olması bize sadace trajikomik geliyor bunu hakeden bi takım olmadığımızıda siz ztn gruplardan biliyorsunuz;)....

Çevrimdışı halkoyuncuemrecan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
grupta bızım sanssızlıgımızdııı demekk kııı..... o kadarr saglam ve ıyı olan ekıp bı kısı yuzunden altıncıı olmamalııı benceee asıl komıkk olann buuu:):)

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sayın semra kayacan..... şanssızlık yaşamış olabilirsiniz ama bu herkesin başına gelebilir bu sonuçta bi yarışma sahnede ne olacağını kimse bilemez...... oyüzden bahaneler bulma çabasına girmeyelim ;  yedek oyuncudan dolayı bu sonucu aldığınızı bahane ederek diğer yanllışlarınızı görmezden gelemezsiniz müzik coşkunuz, oyun coşkunuz , çizgi oturmaları hiçte iyi değildi  sadece coşku veren oyununuz çek devecidir...... kimin ne yaptığı salondaki alkışlardan anlaşılmıştır bnce herşeyden önce coşku gelirki oda bizim ekibimizde fazlasıyla vardı çizgilerimiz mükemmeldi ....... oyunumuz mükemmeldi  herşeyimizle ordaydık lütfen burda karalama çalışmalarına girmeyelim bahaneler bulacağınıza oturun hatalarınızı bi gözden geçirin. 91.14 nere 89. nere arada kaç puan fark olduğunu kendin hesapla o yüzden burda bizle boy ölçüsecek kişi varsa oda kara harptır çünkü puanımıza en yakın olan rakip odur sennn git kendi puanın etrafındaki insanlarla tartışmaya gir orda hak iddaa et.......seneye görüşmek üzere....

Çevrimdışı seval

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevgili besyo silifke makünün geçirdiği stresli halleri düşünmeden konuşmak kolay tabi ben onların nasıl bir heyecanla çıktıklarını tahmin edebiliyorum madem okadar iyiydinizde neden grupta geçemediniz maküyü

Çevrimdışı semra kayacan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ozmn şöle söliyim emrecan 1. olan bi ekiptiniz madem en iyi sizdiniz finalde 6. olan bir ekip tarafından karabükte ezilmek nasıl bi duygu bunu öğrenmek istedim bzm başarılı bi ekip olduğumuzu kimse gözardı edemez... gazi besyo biz 6. olduğumuzu inkar etmiyoruz sadece bize layık olmadığını belirtmek istiyoruz önümüzdeki yıl herkes layığını bulacak buna inanıyoruzz..sizle boy ölçüşmeye gelince boyunuzun ölçüsünüde karabükten biliyoruzz.. 'bahane' olarak gördüğünüz ise  'sağlık problemi' dikkatinizi çekerim, peki sizin karabük'e yakıştıracağınız bi BAHANENİZ war mı??????