İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 VAKSA 2009 İZMİR

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: VAKSA 2009 İZMİR  (Okunma Sayısı 1021 defa)
« : 16-04-2009, 13:33 »
denizyıldızı
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 347

Üyelik Bilgileri
VAKSA 2009 İZMİR

ben bu VAKSA yarışmasında jüri üyeliği yapanların kıstaslarını anlamadım ya bir türlü. bana açıklayabilecek olan var mı?
1. çiğli - kızlar yetişemeyecek diye kostümde değiştirmeye 1 dakikaya yakın hiç hareketsiz poz mu olur? bari solo oynasaydınız? tolga bey hep heyecanla beklerdim ekiplerinizi. bu sefer ne izleyeceğim acaba diye ama olmadı bu sefer üzgünüm...
2. ege üniversitesi- 2009 VAKSA nın en bomba ekibi... ekip toplam 8 dk sahnede kalıyor. 4 dakika sadece erkekler 3 dakika sadece kızlar kalan 1 dakika karma dans eden grup... tebrikler... büyük başarı. dahası karma bölüm koreografi fukarası düz çizgi, yer değiş, düz çizgi... dans edenlerin kabahati yok ki emeğinize sağlık çocuklar... sana pes tarık bey pes iyi çalışamamışsın dersine.olmadı üzgünüm... 
3. İFD adınız çok uzun yazamadım... sizi federasyonda izledim ekip VAKSAya hazırlanmadı dediler bana ama Türkiye Ekiplerinde izlediğim en iyi ekiplerden biriydi. her anında bir atraksiyon vardı. koregrafi zengini bir ekip... ayrıca figürleri bozmadan sergileyen bir anlayış... kırma tüfekler için ayrıca teşekkürler zira sahnede pompalı kullananı bile gördükten sonra umutlandım yozlaşmayacağız diye.devam emre bey. tebrikler...   

« Yanıtla #1 : 21-04-2009, 15:48 »
tek_zeybek
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 370

Üyelik Bilgileri
Ynt: VAKSA 2009 İZMİR

Çok değişik bir yaklaşım..

Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer: