İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 18. Türkiye Halk Dansları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: 18. Türkiye Halk Dansları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi  (Okunma Sayısı 5176 defa)
« : 17-02-2010, 11:51 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
18. Türkiye Halk Dansları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

Hatay Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 26 Şubat 2010
Yarışma Tarihi : 27 Şubat 2010
Yer: Hatay Kültür Merkezi Salonu

Bitlis Eren Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu - Bitlis Yöresi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu - Gaziantep Yöresi
Şahinbey Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Gaziantep Yöresi
Gevaş Halk Oyunları Ekibi - Van Yöresi
Adıyaman Üniversitesi Halkoyunları Topluluğu - Adıyaman Yöresi
Seyhan Halk Eğitim Merkezi - Adana Yöresi
Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Halk Oyun. Topluluğu - Hakkari Yöresi
Batman Musiki Folklor Araştırma Derneği ve Spor Kulübü - Batman Yöresi
Diyarbakır İzcilik Musiki Folklor Araştırma Derneği - Diyarbakır Yöresi
Milidya Folklor Araştırma Derneği - Malatya Yöresi

« Son Düzenleme: 13-03-2010, 21:42 Gönderen: Kuleva » Logged
« Yanıtla #1 : 17-02-2010, 11:52 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

İzmir Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 05 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 06 Mart 2010
Yer: Sabancı Kültür Merkezi

Kütahya Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Kütahya Yöresi
Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibi - Antalya Yöresi
Ege Üniversitesi Türk Halk Dansları Topluluğu - Aydın Yöresi
Denizli Belediyesi PAHOY Halk Dansları Topluluğu - Denizli Yöresi
Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Topluluğu - Kütahya Yöresi
Kırkağaç Meslek Yüksek Okulu - Kütahya Yöresi
İzmir Folklor Gençlik Spor Kulübü Derneği - İzmir Yöresi

« Son Düzenleme: 17-02-2010, 11:59 Gönderen: Kuleva » Logged
« Yanıtla #2 : 17-02-2010, 11:55 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

İstanbul Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 12 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 13 Mart 2010
Yer: Zübeyde Hanım Öğretmenevi Salonu

Yalova TUFAG - Fethiye Yöresi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ASO Müdürlüğü - Fethiye Yöresi
Harman Folklor Gençlik ve Spor Kulübü - Tekirdağ Yöresi
Keşan Halk Eğitim Merkezi - Kırklareli Yöresi
Ferace Folklor ve Sanat Derneği Halk Oyunları Ekibi - Artvin Yöresi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor - Artvin Yöresi
Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Üsküp Yöresi
Tekirdağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - Tekirdağ Yöresi
Tuana Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği İst. Şubesi - Silivri Yöresi
Yedirenk Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği - Kırklareli Yöresi
Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi - Denizli Yöresi
Başiskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu - Trabzon Yöresi

« Son Düzenleme: 02-03-2010, 00:38 Gönderen: Kuleva » Logged
« Yanıtla #3 : 17-02-2010, 11:57 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

Ankara Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 19 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 20 Mart 2010
Yer: Devlet Tiyatroları Çayyolu Sahnesi

Odunpazarı Bel. Göst ve Sahne San. Böl. Halk Dansları Topluluğu - Eskişehir Yöresi
Anadolu Turizm Araştırma Kurumu Genç. Kul. ve Folk. Der. - Bitlis Yöresi
Gençlik Halk Oyunları Eğitim Merkezi Spor Kulübü - Gaziantep Yöresi
Üniversite Halk Dansları Top. San. Ve Gençlik Kulübü Derneği - Kıbrıs Yöresi
Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi - Kastamonu Yöresi
Sivas Belediyesi Halk Oyunları Ekibi - Sivas Yöresi
Tauna Sanat Gençlik ve Spor Kulübü - Burdur Yöresi
Genç-İz Folklor Araştırma Gençlik Spor Kulübü Derneği
Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Halk Dansları Topluluğu - Ağrı Yöresi
Akşehir Halk Eğitim Merkezi Halk Dansları Topluluğu - Gaziantep Yöresi

« Son Düzenleme: 17-02-2010, 12:01 Gönderen: Kuleva » Logged
« Yanıtla #4 : 17-02-2010, 11:59 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

Trabzon Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 26 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 27 Mart 2010
Yer: Karadeniz Teknik Üniversitesi Salonu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu - Trabzon Yöresi
Giresun GİFSAD Gençlik ve Spor Kulübü - Giresun Yöresi
Akçaabat Hamsigücü Spor Kulübü - Trabzon Yöresi
Taka Müzik Halk Oyunları G.S.K. Derneği - Trabzon Yöresi
Trabzon İmece Folklor Eğitim Merkezi - Trabzon Yöresi
Amasya Üniversitesi Halk Oyunları Ekibi - Amasya Yöresi
Amasya Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Amasya Yöresi
Kars Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Kars/Kafkas Yöresi

Logged
« Yanıtla #5 : 05-03-2010, 12:26 »
akif690
Yeni Üye
*


Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 828
Kayıt Tarihi: 05-03-2010, 12:17
Nerden: BAYBURT
Yaş: 42

Mesaj Sayısı: 3


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

SLM İYİ GÜNLER 2010 VAKSA YARIŞMASINA KATILIM ALIYORLAR MI Bİ CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

Logged
« Yanıtla #6 : 06-03-2010, 21:09 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

SLM İYİ GÜNLER 2010 VAKSA YARIŞMASINA KATILIM ALIYORLAR MI Bİ CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

Katılım zamanı geçti maalesef..

Logged
« Yanıtla #7 : 10-03-2010, 10:47 »
tenekecezve
Yeni Üye
*


Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 188
Kayıt Tarihi: 18-03-2009, 22:38
Nerden:

Mesaj Sayısı: 12


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

Bu sene katılacak ekiplere başarılar dilerim. İnşallah geçen seneki kötü değerlendirme bu sene olmaz...

Buarada yarışma ve prova saatleri belli oldu mu? Bilen varsa yazabilir mi?


Logged
« Yanıtla #8 : 11-03-2010, 23:55 »
tenekecezve
Yeni Üye
*


Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 188
Kayıt Tarihi: 18-03-2009, 22:38
Nerden:

Mesaj Sayısı: 12


Üyelik Bilgileri
Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi

İstanbul elemeleri Prova ile yarışma aynı gün yani cumartesi olacak çok kötü ya aynı gün prova almak...

Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv
Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Copyright © 2008 Folklor / Halk Oyunları
Folklor | Halk Oyunları | Folklor Resimleri | Halk Oyunları Muzikleri | Halk Oyunları Videoları
Bu Sayfa 0.042 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu

Google ve orumceklerin son ziyareti 13-10-2018, 03:56