İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 2010 THOF Halk Oyunları Yalova Grup Yarışması Sonuçları

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: 2010 THOF Halk Oyunları Yalova Grup Yarışması Sonuçları  (Okunma Sayısı 1806 defa)
« : 08-05-2010, 18:21 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
2010 THOF Halk Oyunları Yalova Grup Yarışması Sonuçları

2010 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kaşıklı Oyunlar Yalova Grup Merkezi Geleneksel ve Stilize Yarışmaları yapılarak sonlandı..

İşte yarışma sonuçları..

Geleneksel

Minikler

1- Bursa Nilüfer Eğitim Kurumlar Gençlik Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 87.60
2- Balıkesir Gençlik Spor Kulübü - Balıkesir Yöresi - 87.80
3- Zonguldak Halay Gençlik Spor Kulübü - Zonguldak Yöresi - 86.20

Yıldızlar
1- Balıkesir BAFAD Gençlik Spor Kulübü - Balıkesir Yöresi - 87.40
2- Zonguldak Kozlu Belediye Spor Kulübü - Zonguldak Yöresi - 86.20
3- Sinop Gençlik Spor Kulübü - Sinop Yöresi - 84.20
4- Bursa Nilüfer Belediyesi Gençlik Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 87.20

Gençler
1- Bursa Osmangazi Belediyesi Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 89.20
2- Zonguldak Kozlu Belediye Spor Halk Oyunları Kulübü - Zonguldak Yöresi - 88.80
3- Sinop Erfelek Spor Kulübü - Sinop Yöresi - 86.80

Büyükler
1- Balıkesir Pamukçu Bengisi Yaşatma ve Geliştirme Gençlik Spor Kulübü - Balıkesir Yöresi - 90.60
2- Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 89.60

Stilize

Minikler
1- Balıkesir Gönen Termal Spor Kulübü - Balıkesir Yöresi - 87.40
2- Bursa Kayıboyu Halk Dansları Gençlik Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 87.00
3- Zonguldak Halay Gençlik Spor Kulübü - Zonguldak Yöresi - 86.00
4- Sinop Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Spor Kulübü - Sinop Yöresi - 85.80

Yıldızlar
1- Zonguldak Hasad Gençlik Spor Kulübü - Zonguldak Yöresi - 87.00
2- Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü - 88.40
3- Bursa Nilüfer Belediyesi Gençlik Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 90.00
4- Eskişehir Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü - Eskişehir Yöresi - 89.20

Gençler
1- Karabük - Gelmedi
2- Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü - Kastamonu Yöresi - 90.00
3- Bursa Kayıboyu Halk Dansları Gençlik Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 85.20

Büyükler
1- Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü - Bursa Yöresi - 90.80
2- Balıkesir Yüksek Düzey ve Sonuç Gençlik Spor Kulübü - Balıkesir Yöresi - 90.00
3- Sinop Gençlik Spor Kulübü - Sinop Yöresi - 86.20


Finale çıkan ekiplerimizi tebrik ederiz..

Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv
Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Copyright © 2008 Folklor / Halk Oyunları
Folklor | Halk Oyunları | Folklor Resimleri | Halk Oyunları Muzikleri | Halk Oyunları Videoları
Bu Sayfa 0.027 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu

Google ve orumceklerin son ziyareti 11-08-2018, 08:05