İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 2009 M.E.B TRABZON İL YARIŞMASI

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: 2009 M.E.B TRABZON İL YARIŞMASI  (Okunma Sayısı 1339 defa)
« : 09-03-2009, 09:11 »
aresss
Yeni Üye
*


Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 138
Kayıt Tarihi: 03-03-2009, 15:42
Nerden:

Mesaj Sayısı: 3


Üyelik Bilgileri
2009 M.E.B TRABZON İL YARIŞMASI

TRABZON VALİLİK KUPASI HALK OYUNLARI YARIŞMA SONUÇLARI

KATEGORİSİ   OKULUN ADI                          PUAN   SIRALAMA
KÜÇÜKLER
GELENEKSEL   
             Tonya Şehit Ayhan Güner İlköğretim Ok         90.00   1.
   Vakfıkebir Kemaliye İlköğretim Okulu             89.40   2.
   Maçka Cumhuriyet İlköğretim Okulu             85.80   3
   Maçka Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Ok         85.60   4.
   Merkez Cudibey İlköğretim Okulu             84.60   5.
   Merkez Beşirli İlköğretim Okulu             83.20   6.
YILDIZLAR GELENEKSEL   
Vakfıkebir Kemaliye İlköğretim Okulu                         92.20   1.
   Şalpazarı Geyikli İlköğretim Okulu            90.00   2.
   Vakfıkebir Büyük Liman İlköğretim  Ok.            89.40   3.
   Tonya Şehit Ayhan Güner İlköğretim Ok.       89.00.   4.
   Tonya İskenderli İlköğretim Okulu            89.00   5.
   Tonya Hoşarlı İlköğretim Okulu            88.80   6.
   Şalpazarı Atatürk İlköğretim Okulu            88.80   7.
   Tonya 17 Şubat İlköğretim Okulu            88.60   8.
   Vakfıkebir Cumuriyet İlköğretim Okulu            88.60   9.
   Tonya Şehit Cemil Küçük İlköğretim Ok.         88.40   10.
   Tonya Feride Ahmet Şener İlköğretim Ok       88.40   11.
   Maçka Ce-Zi-Ne Kardeşler İlköğretim Ok        88.40   12.
   Vakfıkebir Atatürk İlköğretim Okulu            88.40   13.
   Akçaabat Acısu İlköğretim Okulu            88.20   14.
   Çarşıbaşı Gazi İlköğretim Okulu            88.20   15.
   Maçka Esiroğlu ŞEMA İlköğretim Okulu            88.00   16.
   Düzköy Doğankaya İlköğretim Okulu            87.60   17.
   Beşikdüzü Şht.Öğrt.Gürhan İlköğ.Okulu         87.40   18.
   Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu            87.20   19.
   Merkez Akyazı İlköğretim Okulu            87.00   20.
   Beşikdüzü Merkez İlköğretim Okulu            86.80   21.
   Şalpazarı Simenli İlköğretim Okulu            86.80   22.
   Asrin Mehmet Akif Ersoy İlköğ.Okulu            86.40   23.
   Vakfıkebir Yalıköy İlköğretim Okulu            85.80   24.
   Şalpazarı Doğancı İlköğretim Okulu            85.60   25.
   Merkez Ticaret İlköğretim Okulu            85.40   26.
   Asrin Atatürk İlköğretim Okulu            85.40   27.
   Merkez Fatih İlköğretim Okulu            85.40   28.
   Araklı Cumhuriyet İlköğretim Okulu            85.20   29.
   Merkez Osman Altıntaş İlköğretim Ok.            85.00   30.
   Merkez 24 Şubat İlköğretim Okulu            84.80   31.
   Düzköy Çal İlköğretim Okulu                         84.60   32.
   Akçaabat A.Fazılağanoğlu İlköğ.Ok.            84.40   33.
   Düzköy Gökçeler İlköğretim Okulu            84.40   34.
   Merkez Özel Candan  İlköğ.Ok.            84.20   35.
   Merkez Ahmet Yahya Subaşı İlkö. Okulu        84.20   36.
   Düzköy Gürgendağ İlköğretim Okulu            84.20   37.
KATEGORİSİ   OKULUN ADI                        PUAN   SIRALAMA
YILDIZLAR STİLİZE   
             Araklı Yılmaz Çebi İlköğretim Okulu             91.20   1.
GENÇLER GELENEKSEL   
             Akçaabat Çok Programlı Lisesi             92.80   1.
   Tonya Atatürk Çok Programlı Lisesi             92.80   2.
   Vakfıkebir Lisesi                                       92.40   3.
   Beşikdüzü Sağlık Meslek Lisesi             91.20   4
   Akçaabat Lisesi                                       90.80   5.
   Beşikdüzü Endüstri Meslek Lisesi             90.40   6.
   Beşikdüzü Atatürk Lisesi                          90.20   7.
   Beşikdüzü Anadolu Lisesi                          89.60   8.
   Tonya İskenderli Lisesi                          89.40   9.
   Vakfıkebir İMKB METEM                          89.40   10.
   Kanuni Anadolu Lisesi                          89.00   11.
   Beşikdüzü İMKB And. Öğretmen Lis.               88.40   12.
   Beşikdüzü Kız Meslek Lisesi                          87.00   13.
   Beşikdüzü Ticaret Meslek Lisesi                    86.80   14.
   Düzköy Nazım Kayhan Lisesi                          86.00   15.
   Merkez Ticaret Meslek Lisesi                          85.20   16.
   Düzköy Çayırbağı  ÇPL                          84.80   17.
   Merkez Kız Tek. Olg.Ens. KML                       83.80   18.
   Çarşıbaşı Lisesi                                       83.60   19.
GENÇLER STİLİZE   
             Araklı Anadolu Öğretmen Lisesi              92.00   1.
   Araklı Endüstri Meslek Lisesi                           90.00   2.
   Sürmene Cevher Özden KML                           89.80   3.
   Merkez Kanuni Anadolu Lisesi                           88.60   4.
YAYGIN EĞT.KUR
GELENEKSEL   
             Akçaabat Halk Eğitim Merkezi             92.80   1.
   Beşikdüzü Halk Eğitim Merkezi             92.20   2.
   Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi             91.40   3.
   Çarşıbaşı Halk Eğitim Merkezi                90.80   4.
   Merkez Halk Eğitim Merkezi                90.80   5.
   Tonya Halk Eğitim Merkezi                90.60   6.
   Akçaabat Mesleki EğT. Mer.                90.60   7.
   Araklı Halk Eğitim Merkezi                90.40   8.
   Of Halk Eğitim Merkezi                87.60   9.
YAYGIN EĞT.KUR
STİLİZE   
             Merkez Halk Eğitim Merkezi                91.20   1.
   Araklı Halk Eğitim Merkezi                90.00   2.
   Akçaabat Mesleki Eğitim Merkezi   87.60   3.
Not : Küçükler Stilize dalında yarışmaya katılan ekip olmamıştır.


Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv
Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Copyright © 2008 Folklor / Halk Oyunları
Folklor | Halk Oyunları | Folklor Resimleri | Halk Oyunları Muzikleri | Halk Oyunları Videoları
Bu Sayfa 0.026 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu

Google ve orumceklerin son ziyareti 06-09-2018, 01:01