Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim. | Folklor / Halk Oyunları Forum

İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Genel Kategori » Dilek - Şikayet
 Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim.

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim.  (Okunma Sayısı 973 defa)
« : 09-06-2009, 14:37 »
necrobutcher
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 527

Üyelik Bilgileri
Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim.

arkadaşlar merhaba bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteye kayıt oldum. sizlerden bir ricam olacak.

ben istanbulda bir dernekte oynuyorum ve dernek benim için lisans başvurusunda bulundu fakat izmirde daha önce İzmir Gaziemir Belediyesi Spor Kulübü nde yaklaşık 6 yıl öncesinden kalma lisansım olduğu ortaya çıktı ve oradan ilişkisiz yazısı almam gerekiyormuş.
Ben internetten bir kaç gündür araştırıyorum fakat herhangi bir iletişim kaynağı bulamadım. Herhangi bir arkadaşın şuanda orda oynama olasılığı yada oradan birisiyle iletişim kurabilecek varsa çok minnettar olacağım çünkü izmire gitmem şuanda imkansız.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum ilgilenenlere..

Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv