Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

türk dansları-sema gösterisi hakkında bilgi - hocapaşa kültür merkezi | Folklor / Halk Oyunları Forum

İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 türk dansları-sema gösterisi hakkında bilgi - hocapaşa kültür merkezi

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: türk dansları-sema gösterisi hakkında bilgi - hocapaşa kültür merkezi  (Okunma Sayısı 1272 defa)
« : 12-09-2011, 10:34 »
HodjaPasha
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1396

Üyelik Bilgileri
türk dansları-sema gösterisi hakkında bilgi - hocapaşa kültür merkezi

Arkadaşlar, size yeni keşfettiğim, çok farklı bir mekandan söz etmek istedim. Bir arkadaşımın daveti üzerine hafta sonu Sirkeci’deki Hocapaşa Kültür Merkezi’ne gittim. Burası Fatih Sultan Mehmet’in veziri tarafından 1470’te yaptırılmış bir hamam aslında ve 1980’lere kadar da hamam olarak kalmış… Şimdi ise Türk Dansları Gösterisi ve sema gösterileri yapılıyor, her gün… İki gösteriyi de izledim ve tek kelimeyle büyülendim! Hem atmosfer, hem gösteriler, hem akustik müthiş! www.hodjapasha.com.tr site adresi. Ya da www.facebook.com/HodjaPasha ‘dan da takip edebilirsiniz. Ayrıca Türk dansları ve sema hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv