İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / 2010 üniversiteler horon bölge : 23-02-2010, 10:34
 2010 horon bölge ORDU 16-17-18 nisan 2010  tarihinde yapılacak mış
2  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Kayseri Halaylar Grup Yarışması Sonuçları : 27-04-2009, 11:45
sahne düzenlemesi sonuçlarını bilen yok mu arkadaşlar
yazarsanız seviniriz...............
3  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması Horonlar Grup Birinciliği : 20-04-2009, 08:57
otorite olan horon cu
bu yarışmada hiç mi güzel bir şey yoktu
eleştirirken
biraz da olumlu olsan
gençlere
daha iyi örnek olsan
olmaz mı sence

kötülemek yerine
4  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması Horonlar Grup Birinciliği : 13-04-2009, 14:39
Evet kocaeli çizme giymemişti ama eşofmanlada çıksalardı finale yolluycaklardı bu işin içinde olan herkes bilirki çok yarışmanın sonucu önceden bellidir.ben dünkü söylediklerimin arkasındayım eğer bu işten az anlıyorum diyorsanız lütfen ankara üniversitesini ve gaziyi bir kez daha videodan dikkatle izleyin bir tane düz çizgisi yok ankaranın yılan gibi kıvrık kıvrık ama ankaranın aldığı sonuç şaibeli değildir 16 çift oldukları için jürinin bu çizgilerin bozukluğunu görmesi çok güç...burdan bir artvinli olarak sesleniyorum ankara üniversitesine,hiç bir artvinli böyle bir ekibi kabul edemez yorumlarıda okudum katılıyorum oyun oynamadınız koşuşturup durdunuz oyunların anlatımında hata yaptınız.bence hak gazi ve zonguldağındı,ankaranın çizgi bozukluları görünmedi kocaeli ise masada kazandı...TEKRAR SÖYLÜYORUM GAZİYİ YAVRU DANA GİBİ KATLETTİLER.bilmiyorum ekiplerinde artvinli varmı ama böyle güzel artvin oynadıkları için kendi yöremin oyunlarıyla hocalarıyla ve oyuncularıyla gurur duydum...

arkadaşımın gazi li olduğunu düşünüyorum  kocaeli daha önce de yazdığım gibi kötü bir ekip değil di
çok sağlam iyi çalışmış, çizgileride karadeniz için iyi düşünülmüş, seyir zevki olan bir ekip öle gazi ile karşılaştırırken ben ce sen videoları iyi seyret kim sahneyi ortalayanmamış (12 kişi ile bir bak adımlara) daire ve yanındaki verevlerle
daire ve yanında verevler
çok kullanılmış ya o yüzden diyorum gazide bu patent 6 /3 /3

ankara üniversitesi koşturdu diyorsun , bence yine videoya bak gazi mi çok figür yapıyor ankara mı sonra konuş bence burdan peşin peşin konuşma derim iyi bak ama çizgilerede iyi bak

yakılamna gelince kesinlikle zonguldak tı .......................
5  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Yarışması Horonlar Grup Birinciliği : 13-04-2009, 09:54
YARIŞMAYI KOCAELİ DE SEYRETTTİM İSTANBUL DA 12 YILDIR EKİBLER HAZIRLARIM
ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİNİ TEBRİK ETMEK İSTİYORUM İNANILMAZ TEMİZ ADIMLAR İLE İP GİBİ BİR EKİP HAZIRLAMIŞ AMA MİMİK OLMADAN BİR YERLERE VARAMAZLAR
ZONGULDAK ÜNİ. SUNUMUNU BİRAZ ANLAMLI HALA GETİRİP MİMİKLERİ YAPARSA KİMSE TUTAMAZ
HOCASINI VE ÖĞRENCİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM
DİĞER EKİPLERE GELİNCE
1 ANKARA ÇİZGİSİ MÜKEMMEL OLMUŞ ADIMLARDA VE EKİPTE SAAALANTI VARDI MİMİKLERİ ÇOK İYİ
2 KOCAELİ ÇOK GÜZEL EKİP AMA OYUNLARI VE KOSTÜMLERİ TARTIŞILMALI TRABZON EKİBLERİ YAZMA OLUP OLMADIĞINI BİLMEDİĞİM, OYUN İSİMLERİ VAR HANGİSİ HANGİ OYUNDUR BİLMİYORUZ. (CAHİLLİK) ODA ÇALIŞMIŞ BİR EKİPDİ.
3 GAZİ ÜNİVERSİTESİ    GAZİDE CANLI VE ÇOK ÇALIŞMIŞ BİR EKİPTİ 12 ÇİFT OLMALARI BİR DEZ AVANTAJDI SUNUMMU BİLDİĞİMİZ KLASİK HALKDANSLARI ÇİZGİSİ AMA BEĞENDİM BU ÜÇ EKİPTEN SIRALAMA NASIL OLURSA OLSUN FARK ETMEZDİ BENİM İÇİN
TEKRAR KARAELMASA YAZIK OLDU DİYORUM...............
Sayfa: [1]
Arsiv