İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Şanlıurfa Türkiye Finali Sonuçları : 15-06-2010, 12:43
Ewet yerin Urfa olmasının bence de biraz etkisi var tabii Bu arada bu Makü ve Silifke arasındaki tartışma çok komik bence, okuyunca güldüm bazı yorumlara.. Ama ben videodan seyrettim tekrar iki ekibi de.. Makü'de sadece sağlık probleminden kaynaklanan hatalar yok, herkes hata yapıyor, tüm oyuncular yer arıyor, tam bir komedi.. 6. iyi olmuşsunuz arkadaşlar siz bu oyuna bence daha fazla kendinizi komik duruma düşürmeyin ve yorum yapmayın.. Silifke ve diğer birçok ekip sizden kat kat iyi yaniii Kahkaha
2  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Şanlıurfa Türkiye Finali Sonuçları : 14-05-2010, 12:16
Arkadaşım politik bir olay olsa aradaki puan farkı bu kadar yakın olmazdı.. Bence Kara Harp Okulu eski performansını kaybetmiş durumda.. Herkes çalışıyor K.H.O. gibi.. Ben hiç Silifke oynamadım ve pek sevmem de ama bu ekibi izlerken çok zevk aldım ve oyun akışı beni gerçekten çok etkiledi.. Tribünü de tabii.. Umarım eski performansınıza ulaşırsınız.. Başarılar..
3  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Şanlıurfa Türkiye Finali Sonuçları : 13-05-2010, 13:07
Katılan bütün ekipleri tebrik ediyorum.. Kulis durumlarını bilemiyorum ama bence en iyi kareografi Silifke'ninkiydi. Adamlar iyi oynadı, hepsini kutluyorum. Diyarbakır da iyiydi ama Erzurum bence 1. olmalıydı..
Sayfa: [1]
Arsiv