İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 FEDERASYON İSTANBUL İL YARIŞMASI : 14-04-2009, 14:59
arkadaşım sen ne demek istiyosun bas çek yöresi derken...o derecesine alıştığın ekiplerin 1. olduğu zamanlarda kuliste böyle dolaplar dönmüyordu...sonuçlar yarışmadan önce belirlenmiş zaten bu gayet açık...büyüklerdeki 1. olan artvın ekıbının finalde istanbulu nasıl temsil edeceğini hadi etti diyelim finalde marmarayı nasıl temsil edeceğini merak ediyorum doğrusu...böyle kulis oyunları yapıyolar fakat bir yere kadar kıms merak etmesın fınalde yıne bır bas çek yöresi alır babalar gibi...
2  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / 2009 FEDERASYON İSTANBUL İL YARIŞMASI : 12-04-2009, 21:10
ARKADAŞLAR 2009 FEDERASYON İSTANBUL İL YARIŞMASI HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAK EDİYORUM...
3  Halk Oyunları / Yarışma - Gösteri / Ynt: 2009 Vaksa İstanbul Grup Yarışması Sonuçları : 23-03-2009, 17:15
BU YARIŞMADA NEYE GÖRE DEĞERLENDİRME YAPILDI ANLAMADIM ÇAĞDAŞ OYUN GSK MUHTESEMDI  AMA 12. VE 13. OLDULAR NASIL OLUYO BU....YEDIRENK ORDAKI EN BASARISIZ EKIPLERDEN BIRIYDI...TUM SALON OYUN VE CAGDASI KONUSTU VE BIRDE KADIKOY HEM ILK 3 OLARAK DUSUNULUYODU AMA..YAZIKLAR OLSUN...SENELERDIR ISTANBULDAN EKIP CIKARMAMAK ICIN ELLERINDEN GELENI YAPIYOLAR...KADIKOYUDE FINALDE YERLER YINE ANKARA EKIPLERI BIRINCI YAPILIR...BU VAKSA HEP BOLEYDI...AMA EMEĞE YAZIK ÇALIŞAN BELLİ HAKEDEN BELLİ...EMINIM ÇAĞDAŞ VE OYUNDAKİ ARKADAŞLAR ŞOK OLMUŞLARDIR..ARKADASLAR SIZ HAKETTINIZ HERKEZ BILIYO....O SONUCLARI VERENLERDE BILIYO YAZIKLAR OLSUN SIZIN GIBILERE...
Sayfa: [1]
Arsiv