İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
  İletileri Göster
Sayfa: [1]
1  Halk Oyunları / Müzikler / Ynt: ege müziği : 18-04-2009, 14:02
teekkürler sayin kuleva.bu müzik bi arkadasima lazimdi.siteyi bütün karsilastigim ögretmen arkadaşlara önerdim.kostak ali nin farkli versiyonlari da var mi ögrene bilirmiyim?
2  Halk Oyunları / Müzikler / Ynt: ege müziği : 15-04-2009, 21:52
Bu tarz konuları müzikler bölümüne açarsanız daha rahat yardımcı olunabilir
uyari için tesekkürler.buarada bu konuda yardimci olacak kimse yok mu?
3  Halk Oyunları / Müzikler / Kostak Ali : 15-04-2009, 12:45
slm arkadaşlar bi müzik arıyorum ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Kostak Ali müziği sözsüz.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkr ederim
4  Genel Kategori / Dilek - Şikayet / folklör kostümü : 25-03-2009, 09:57
evet ilk konu benden olsun.umarım konuyu doğru yere açmışımdır.ben kafkas yöresini çalıştıran bi sınıf ögreteniyim.uygun fiyata kostüm diktirebileceğim istanbulda bir yer arıyorum. :-\tavsiyelerinizi bekliyorum.firma ismi reklama giriyorsa özelden yazabilirsiniz.
5  Halk Oyunları / Video - Fotoğraf / Ynt: Zeybek Ögreniyorum : 25-03-2009, 09:48
çok güzel bi çalisma teşekkürler paylaşiminiz için.çalişmalarinizin devamini merakla bekliyoruz.
6  Halk Oyunları / Video - Fotoğraf / Ynt: Halk Oyunları Görsel Eğitim Seti : 25-03-2009, 09:46
bu linkler süper olmuş hele ki benim gibi bu konuda bilgisi olmayanlar için bulunmaz bi eser.siteyi keşfeder keşfetmez ilk işim konuyla ilgilenen arkadaşlara siteyi tavsiye etmek oldu.
7  Halk Oyunları / Video - Fotoğraf / Ynt: Halk Oyunları Görsel Eğitim Seti : 25-03-2009, 02:10
tamam cözdüm olayi limitiniz doldu diyormus.iste öyle bi eror muş
8  Halk Oyunları / Video - Fotoğraf / Ynt: Halk Oyunları Görsel Eğitim Seti : 22-03-2009, 18:43
slm kuleva emegine saglık zahmet edip güzel bi eser eklemişsin ama linkler eror diyor.kısa zamanda kontrol ederseniz sevinirim.
Sayfa: [1]
Arsiv