Gönderen Konu: 2010 Üniversiteler Arası Halk Oyunları Şanlıurfa Türkiye Finali Sonuçları  (Okunma sayısı 13690 defa)

Çevrimdışı FOLKMEN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
YA MAKÜ BEN BÖLGEDEDE FİNALDEDE İZLEDİM SİZİ GERÇEKTEN OT GİBİ Bİ MÜZİK OT GİBİ Bİ OYUNLA OYNADINIZ bölgede silifke ekibini geçmiş olmanız finaldede geçeceksiniz anlamına gelmez ben silifke oynamayı hiç sevmem  hiçte oynamadım ama gazi ünüversitesi silifke ekibini izleyince bütün fikrim değişti böyle  bi coşku böyle bi oyun görmek herkese nasip olmaz iyikide finali izlemeye gelmişim ....  bence finalde hakeden ekip gazi üniversitesiydi olduda..... ben kendi üniversitem kazanmış kadar sevindim..... bence orda siz sonunculuğu bile hakediiyodunuz dua edinde sonuncu olmadınız.......elemanınızın sahneye giremeyişi kadar komik bi durum olamaz ... hemde türkiye finalinde bence haddinden fazla konuşuyosun gazi besyo silifkeninde dediği gibi aradaki puan farkına bakkkk bölgeyide bence hiç konuşma sonuca bak adamalr bölgeden çıkmışmı çıkmış finalde 1 olmuşmu olmuş bence konuşmanın gereği yok helal olsun bi silifke bnce bu kadar güzel oynanır....

Çevrimdışı mhmtstr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın

Geleneksel Dal
1- Dicle Üniversitesi - Diyarbakır Yöresi
2- Erzurum Atatürk Üniversitesi - Erzurum Yöresi
3- Gaziantep Üniversitesi - Gaziantep Yöresi

Diyarbakır mükkemmel oynamış gerçekten. Videoları facebookta dolaşıyor.
« Son Düzenleme: 22-05-2010, 12:06 Gönderen: mhmtstr »

Çevrimdışı halkoyuncuemrecan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bı bahane ye gerek yokkk bız sın gıbıı bahanelerle konusmuyoruzz zatenn...sadecee oda bızım sahne sanssızlıgımızdıı bıreysel hatalarımızaa sahneye ılk cıktıgımız ıcın adapte olamamamıza ragmen armazda 0.23 gıbı bı puan vardıı.. o yarısma bızım en kotu provamızdı yanıı kotu provamızlaa aramızdakı fark buymus gerısını sız dusunun arkadasımın da soledıgıı dogruu bzı kım sız kım 1 ve 6:))))sız doger onunuzdekı ınsanları senye nasıl gecerım ya da bolgeden nasıl cıkarımm dıye dusunun bu da bnmm son cevabımm sızle bunu tartısmak bıle sacma cunkuu...

Çevrimdışı dadaşım

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın
Katılan bütün ekipleri tebrik ediyorum.. Kulis durumlarını bilemiyorum ama bence en iyi kareografi Silifke'ninkiydi. Adamlar iyi oynadı, hepsini kutluyorum. Diyarbakır da iyiydi ama Erzurum bence 1. olmalıydı..
eyvallah kardeş olmadı birinci olamadık hayırlısı olsun bunun önümüzde ki yılı da var yer urfa olmasaydı üst üste birincilik alırlardı bernde görürdüm onları yinede tebrik  ederiz

Çevrimdışı S.Öztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ewet yerin Urfa olmasının bence de biraz etkisi var tabii :) Bu arada bu Makü ve Silifke arasındaki tartışma çok komik bence, okuyunca güldüm bazı yorumlara.. Ama ben videodan seyrettim tekrar iki ekibi de.. Makü'de sadece sağlık probleminden kaynaklanan hatalar yok, herkes hata yapıyor, tüm oyuncular yer arıyor, tam bir komedi.. 6. iyi olmuşsunuz arkadaşlar siz bu oyuna bence daha fazla kendinizi komik duruma düşürmeyin ve yorum yapmayın.. Silifke ve diğer birçok ekip sizden kat kat iyi yaniii :D

Çevrimdışı vlaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar biz makü olarak sözümüzü tuttukk.. gecen sene 2010 da yani sağlık problememiz olduğu için kötü bir oyun sergiledik. ama sözümüzü tuttuk. 2011 de 1 dedık 1 olduk. biz bunu gecen seneden beri söylüyoruzz.. gelelim gaziye besyo ye bu sene ne yaptı sahne dar bahanesiyle sahneye bile cıkamadı. gecen sene car car ötenler bu sene sahneye bile cıkmadı puahahahahaha puahaha baneye bak sahne küçük ;D :o ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D))))):):):):)):) oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş puhahaha ;D ;D ;D ;D:):):):) bilsinki makü hiç bir zamn çoşkusunu kaybetmez hep yoluna bakar. siz burda ne dersenz deyin...yok hakemdi yok sahneydi yok hava bulutluydu yok havada güneş vardı...... herkese başarılar..........:)

Çevrimdışı vlaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar biz makü olarak sözümüzü tuttukk.. gecen sene 2010 da yani sağlık problememiz olduğu için kötü bir oyun sergiledik. ama sözümüzü tuttuk. 2011 de 1 dedık 1 olduk. biz bunu gecen seneden beri söylüyoruzz.. gelelim gaziye besyo ye bu sene ne yaptı sahne dar bahanesiyle sahneye bile cıkamadı. gecen sene car car ötenler bu sene sahneye bile cıkmadı puahahahahaha puahaha baneye bak sahne küçük ;D :o ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D))))):):):):)):) oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş puhahaha ;D ;D ;D ;D:):):):) bilsinki makü hiç bir zamn çoşkusunu kaybetmez hep yoluna bakar. siz burda ne dersenz deyin...yok hakemdi yok sahneydi yok hava bulutluydu yok havada güneş vardı...... herkese başarılar..........:)

Çevrimdışı vlaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 02-05-2011, 21:38 Gönderen: Kuleva »