Gönderen Konu: VAKSA 2009 İZMİR  (Okunma sayısı 1195 defa)

Çevrimdışı denizyıldızı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben bu VAKSA yarışmasında jüri üyeliği yapanların kıstaslarını anlamadım ya bir türlü. bana açıklayabilecek olan var mı?
1. çiğli - kızlar yetişemeyecek diye kostümde değiştirmeye 1 dakikaya yakın hiç hareketsiz poz mu olur? bari solo oynasaydınız? tolga bey hep heyecanla beklerdim ekiplerinizi. bu sefer ne izleyeceğim acaba diye ama olmadı bu sefer üzgünüm... :-[
2. ege üniversitesi- 2009 VAKSA nın en bomba ekibi... ekip toplam 8 dk sahnede kalıyor. 4 dakika sadece erkekler 3 dakika sadece kızlar kalan 1 dakika karma dans eden grup... tebrikler... büyük başarı. dahası karma bölüm koreografi fukarası düz çizgi, yer değiş, düz çizgi... dans edenlerin kabahati yok ki emeğinize sağlık çocuklar... sana pes tarık bey pes iyi çalışamamışsın dersine.olmadı üzgünüm...  :-[
3. İFD adınız çok uzun yazamadım... sizi federasyonda izledim ekip VAKSAya hazırlanmadı dediler bana ama Türkiye Ekiplerinde izlediğim en iyi ekiplerden biriydi. her anında bir atraksiyon vardı. koregrafi zengini bir ekip... ayrıca figürleri bozmadan sergileyen bir anlayış... kırma tüfekler için ayrıca teşekkürler zira sahnede pompalı kullananı bile gördükten sonra umutlandım yozlaşmayacağız diye.devam emre bey. tebrikler...  :) 

Çevrimdışı tek_zeybek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok değişik bir yaklaşım..