Gönderen Konu: 2009 Vaksa Hatay, Ankara ve İstanbul Grup Yarışmaları Sonundaki Sıralama  (Okunma sayısı 729 defa)

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
1- İstanbul Yedirenk Halk Oyunları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği  - Kırklareli Yöresi - 61.4
2- İstanbul Bakırköy Halk Eğitim Merkezi - Üsküp Yöresi - 61.0
3- Ankara Tuana Sanat Gençlik Ve Spor Kulübü - Muş Yöresi - 60.4
4- Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kafkas Halk Dansları Topluluğu - Kars Kafkas Yöresi - 60.2
5- Tekirdağ Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Tekirdağ Yöresi - 59.2 -
6- Yalova Turizm Folklor Araştırma ve Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü derneği (TUFAG) - Fethiye - 59.0
7- Aydın İli Ve İlçeleri Eğitim Kültür Ve Ar-Ge Derneği Halk Oyunları Topluluğu - Aydın Yöresi - 58.6
8- İstanbul Üsküdar Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Trabzon Yöresi - 57.2
9- Kırklareli Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü - Kırklareli Yöresi - 56.2
10- Kocaeli Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü - Trabzon Yöresi - 56.0
11- Keşan Halk Eğitim Merkezi - Kırklareli Yöresi - 55. KIRKLARELİ
12- Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Derneği - Artvin Yöresi - 55.0
13- Ankara Kara Harp Okulu - İzmir Yöresi - 54.8
14- İstanbul Çağdaş Turizm Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Denizli Yöresi - 54.8
15- Ankara Genç-İz Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Kütahta Yöresi - 54.0
16- İstanbul Beşiktaş Belediyesi Oyun Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - İzmir Yöresi - 54.4
17- Denizli Destan Halk Oyunları G.S.K Derneği - Denizli Yöresi - 53.2
18- Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Artvin Yöresi - 53.2
19- İstanbul Anadolu Folklor Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü Derneği - Üsküp Yöresi - 53.0
20- Bursa Osmangazi Belediyesi Gösteri Sanatları Topluluğu - Bursa Yöresi - 52.6
21- İstanbul Üsküdar Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü - Muğla Yöresi - 51.6
22- Ankara Tubil Turizm Gençlik Kulübü ve Halkbilimi Araştırma Derneği - Mardin Yöresi - 51.6
23- Diyarbakır İzcilik Musiki Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Diyarbakır - 51.4
24- Ankara Ayrancı Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği - Burdur Yöresi - 51.4
25- Ankara Sıla Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği - Ağrı Yöresi - 50.6
26- Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi - Burdur Yöresi - 50.2
27- Ankara HOYEM Halk Oyunları Eğitim Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü - Bitlis Yöresi - 50.2
28- Ankara Altındağ Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu - Ankara Yöresi - 50.2
29- Zonguldak Karaelmas Üniversitesi - Artvin Yöresi - 50.0
30- Adıyaman Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürlüğü Halk Oyunları Ekibi - Adıyaman Yöresi - 48.6
31- Çankırı Ahi Yâran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği - Çankırı Yöresi - 48.4
32- Mersin Toroslar Belediyesi Spor Kulübü - Silifke Yöresi - 48.2
33- Ankara Eyvan Folklor Gençlik Kulübü Derneği - Ağrı Yöresi - 48.2
34- Ankara Keçiören Belediyesi (AFTAD) Ankara Folklor Ve Turizm Araştırma Derneği - Iğdır Yöresi - 47.6
35- Çankırı Karatekin Üniversitesi - Artvin Yöresi - 46.2
36- Mardin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Mardin Yöresi - 43.2
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın - Folklor ve Halk Oyunlarının Gerçek Adresi..