Gönderen Konu: Halk Oyunları Görsel Eğitim Seti  (Okunma sayısı 19725 defa)

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Adından da anlaşılacağı üzere halk oyunları eğitim setini paylaşıma sunmuş bulunmaktayım. Bu setin içinde 10 adet yörenin eğitim videoları mevcut. Hem yöreden bahsedeliyor hem de halk oyunları eğitimi ince ayrıntıları ile veriliyor..

Eğitim setinde aşağıdaki yöreler mevcut..

Ankara Yöresi Oyunları
Artvin Yöresi Oyunları
Bursa Yöresi Oyunları
Elazığ Yöresi Oyunları
Gaziantep Yöresi Oyunları
İzmir Yöresi Oyunları
Kars Yöresi Oyunları
Kırlareli Yöresi Oyunları
Rize Yöresi Oyunları
Silifke Yöresi Oyunları
Trabzon Yöresi Oyunları
Van Yöresi Oyunları

Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Bu set ücretsiz olarak dağıtıldığından telif hakkıyla alakalı bir problem yoktur.
« Son Düzenleme: 01-05-2020, 22:16 Gönderen: Hamdi Alev »
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın - Folklor ve Halk Oyunlarının Gerçek Adresi..

Çevrimdışı ışık

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm kuleva emegine saglık zahmet edip güzel bi eser eklemişsin ama linkler eror diyor.kısa zamanda kontrol ederseniz sevinirim.

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Nasıl bi error o? ben deniyorum sağlam..
Linkleri Görmeye İzinli Değilsiniz. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın - Folklor ve Halk Oyunlarının Gerçek Adresi..

Çevrimdışı ışık

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tamam cözdüm olayi limitiniz doldu diyormus.iste öyle bi eror muş ;D

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr

Çevrimdışı ışık

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu linkler süper olmuş hele ki benim gibi bu konuda bilgisi olmayanlar için bulunmaz bi eser.siteyi keşfeder keşfetmez ilk işim konuyla ilgilenen arkadaşlara siteyi tavsiye etmek oldu.

Çevrimdışı tenekecezve

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Linkte sorun var sınırlı indirim diyor...

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Evet şu sıralar bi sıkıntı var.. Rapid şifresinin ömrü bitti maalesef.. yakında tekrardan upload edecem tüm dosyaları..

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Linkler yenilenmiştir..

Çevrimdışı resoaga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kardeş indiriyorum inşallah guzel bir settir gaziantep ariyorum uzun zamandir allah razi olsun senden ya varya gercekten cok ihtiyacim vardı

Çevrimdışı ego

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevgili kuleva dosyaları indirdim ancak silifke ve kars yöresi cıkmadı. acaba bi hatamı var . yardımın için saol

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Seti tekrar kontrol ettim ve içinde kars ve silifke yöresi mevcut.. Başınıza gelene anlam veremedim şu anda.. Acaba başka indirenler de aynı sıkınıtıyı yaşadı mı?

Başka indiren arkadaşlarımız da bu konuda bize yardımcı olursa çok sevinirim..

Çevrimdışı bidika

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
siteye yeni üye oldum,videoları indirmek istiyorum,sadece 1linkteki videoları indirebildim,diğerleri error veriyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı Hamdi Alev

• Yönetici
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • Folklor.Gen.Tr
Peşpeşe indirmeye çalışıyorsanız hata vermiş olabilir. Rapidshare de peşpeşe dosya indirilmiyor. Saatte bir parça fln indirebilirsiniz sanırım..

Çevrimdışı sertaş

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sevgili   yönetici defalarca denememe ragmen error yazısı geliyor hatadan kurtulamadım bir daha bakarsan sevinirim
 ??? ??? ???