İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum
Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Kaydolmak İstediğiniden Emin Misiniz? :
Sitemizin İsmi Nedir? ( folklor.gen.tr ):
Türkiye'nin Başkenti Neresidir?:
Türkiye'nin Nüfüsu En Çok Olan Şehri?:
Forumumuza kayıt olmak isteyen herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır..

1. Her Şeyden Önce Forum'umuza Üye Olan Herkesin Bu Kuralları Okumuş Olması Ve Forum'u Bu Doğrultuda Kullanması Gerekmektedir. Herhangi Bir Kuralın İhlali Söz Konusu Olduğunda Yapılması Gereken En Uygun Yaptırım Forum Yönetimindeki Görevliler Tarafından Gerçekleştirilebilecektir.

2. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması, dostluk kardeşlik ve ahlaki kurallar dahilinde sohbetlerinde yapilabileceği bir mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı zamanda amaç dışı kullanmak yasaktır.

3. Forum'umuzda Genel Ahlaka Aykırı Ve Küfürlü, Argo Niteliğindeki Yazılar, Şahsa Yönelik Hakaret Benzeri Yazılar Yazılamaz. Başka Bir Forum Katılımcısını, Üçüncü Bir Şahsı Veya Yayıncı, Üretici Kurum Ve Kuruluşları, Herhangi Bir Ürünün Marka Veya Modelini Küçültücü Veya Ona Hakaret Edici Yazı Yazılamaz.

4. Forum Üyelerimiz Yeni Bir Konu Açmadan Önce O Konunun Forumda Mevcut Olup Olmadığını Kontrol Etmelidirler. Bunun İçin Forum'un Arama Özelliğini Kullanabilirsiniz. Aynı İsimli, Aynı Bilgileri Ve Konuşmaları İçeren Konular Açılamaz. Açılsa Da Kurallar Gereğince Forum Yetkilileri Tarafından Birleştirilebilir, Kapatılabilir Yada Silinebilir. Aynı Üyenin Aynı Hatayı Tekrarı Durumunda Üye Uyarı Alabilir Hatta Üyeliği Silinebilir.

5. Forum'umuz Üzerinde Yazılacak Mesajlar Veya Açılacak Yeni Konu Başlıkları, İlgili Bölümler Altında Olmalıdır. Yanlış Yere Yazılan Mesajlar Veya Açılan Başlıklar Yöneticiler Tarafından İlgili Yerlere Taşınır Veya Birleştirilir.

6. Yöneticiler Her Yazılan Mesajı Takip Edemeyebilirler Ve Gözden Kaçabilir. Bu Gibi Durumlarda Uygunsuz Bir Mesajla Karşılaştığınızda Lütfen O Bölümden Sorumlu Yöneticilere Bildiriniz.

7. Farklı E-mail Adresleri Kullanarak Aynı Anda Birden Fazla Üyelik Almak Kesinlikle Yasaktır. Bu Gibi Durum Tespitinde Bu Kişilerin Tüm Üyelikleri Forum Yönetimince Süresiz Olarak Ban Edilecektir.

8. Kişisel Tartışma Ve Fikirler Pm İle Yapılmalıdır. Bu Tip Yazışmalar Ortalıkta Ve Görünür Başlıklar Altında Yapıldığı Takdirde İlgili Başlık Kapatılır Ve Konu Devam Edemez.

9. Kapatılan Bir Konu İle İlgili Tekrardan Başka Bir Konu Açılması Ve İtiraz Gerekçesiyle Pm Atılması Yasaktır Ve Göz Ardı Edilecektir. Tekrarı Durumunda Üye Uyarılacaktır.

10. Forum'da Yapılan Video Ve Müzik Paylaşımları Ahlak Çerçevesi İçinde Olmalıdır. Aksi Halde Üyelik İptali Söz Konusudur.
 
11. Üyelik Gerektiren Başka Forumlara Davet Mesajları, Reklamlar Yada Her Ne Surette Olursa Olsun Likler Vermek, Pm' Göndermek De Dahil Kesinlikle Yasaktır. Bu Durum Tespitinde Lütfen Yönetici Arkadaşlara Bildiriniz. Ayrıca Üye Bu Durumda Süresiz Ban Edilecektir.

12. İmza Alanlarında Veya Bir Konuda Bilgi Vermek Amacıyla Verilen Link'lerdeki Fotoğraflarda Siyasi Ve Dini Birliklere Yada Görüşlere Ait Simge Vs... Bulunması Yasaktır.

13. Bir Konuya Arka Arkaya İleti Atılamaz. Eğer Değiştirmek İstediğiniz Bölüm Varsa Son Yazdığınız Mesajı Düzenleyin.

Arsiv
Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Copyright © 2008 Folklor / Halk Oyunları
Folklor | Halk Oyunları | Folklor Resimleri | Halk Oyunları Muzikleri | Halk Oyunları Videoları
Bu Sayfa 0.1 Saniyede 12 Sorgu ile Oluşturuldu

Google ve orumceklerin son ziyareti 20-05-2019, 15:57