Folklor .Gen.Tr Forum

Halk Oyunları => Yarışma - Gösteri => Konuyu başlatan: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:51



Konu Başlığı: 18. Türkiye Halk Dansları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:51
Hatay Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 26 Şubat 2010
Yarışma Tarihi : 27 Şubat 2010
Yer: Hatay Kültür Merkezi Salonu

Bitlis Eren Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu - Bitlis Yöresi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu - Gaziantep Yöresi
Şahinbey Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Gaziantep Yöresi
Gevaş Halk Oyunları Ekibi - Van Yöresi
Adıyaman Üniversitesi Halkoyunları Topluluğu - Adıyaman Yöresi
Seyhan Halk Eğitim Merkezi - Adana Yöresi
Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Halk Oyun. Topluluğu - Hakkari Yöresi
Batman Musiki Folklor Araştırma Derneği ve Spor Kulübü - Batman Yöresi
Diyarbakır İzcilik Musiki Folklor Araştırma Derneği - Diyarbakır Yöresi
Milidya Folklor Araştırma Derneği - Malatya Yöresi


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:52
İzmir Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 05 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 06 Mart 2010
Yer: Sabancı Kültür Merkezi

Kütahya Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Kütahya Yöresi
Azize Kahraman Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibi - Antalya Yöresi
Ege Üniversitesi Türk Halk Dansları Topluluğu - Aydın Yöresi
Denizli Belediyesi PAHOY Halk Dansları Topluluğu - Denizli Yöresi
Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Topluluğu - Kütahya Yöresi
Kırkağaç Meslek Yüksek Okulu - Kütahya Yöresi
İzmir Folklor Gençlik Spor Kulübü Derneği - İzmir Yöresi


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:55
İstanbul Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 12 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 13 Mart 2010
Yer: Zübeyde Hanım Öğretmenevi Salonu

Yalova TUFAG - Fethiye Yöresi
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ASO Müdürlüğü - Fethiye Yöresi
Harman Folklor Gençlik ve Spor Kulübü - Tekirdağ Yöresi
Keşan Halk Eğitim Merkezi - Kırklareli Yöresi
Ferace Folklor ve Sanat Derneği Halk Oyunları Ekibi - Artvin Yöresi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor - Artvin Yöresi
Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Üsküp Yöresi
Tekirdağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - Tekirdağ Yöresi
Tuana Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği İst. Şubesi - Silivri Yöresi
Yedirenk Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği - Kırklareli Yöresi
Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi - Denizli Yöresi
Başiskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu - Trabzon Yöresi


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:57
Ankara Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 19 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 20 Mart 2010
Yer: Devlet Tiyatroları Çayyolu Sahnesi

Odunpazarı Bel. Göst ve Sahne San. Böl. Halk Dansları Topluluğu - Eskişehir Yöresi
Anadolu Turizm Araştırma Kurumu Genç. Kul. ve Folk. Der. - Bitlis Yöresi
Gençlik Halk Oyunları Eğitim Merkezi Spor Kulübü - Gaziantep Yöresi
Üniversite Halk Dansları Top. San. Ve Gençlik Kulübü Derneği - Kıbrıs Yöresi
Kastamonu Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi - Kastamonu Yöresi
Sivas Belediyesi Halk Oyunları Ekibi - Sivas Yöresi
Tauna Sanat Gençlik ve Spor Kulübü - Burdur Yöresi
Genç-İz Folklor Araştırma Gençlik Spor Kulübü Derneği
Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Halk Dansları Topluluğu - Ağrı Yöresi
Akşehir Halk Eğitim Merkezi Halk Dansları Topluluğu - Gaziantep Yöresi


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 17-02-2010, 11:59
Trabzon Elemelerine Katılacak Toplulukların Listesi
Kura Çekimi Tarihi : 26 Mart 2010
Yarışma Tarihi : 27 Mart 2010
Yer: Karadeniz Teknik Üniversitesi Salonu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu - Trabzon Yöresi
Giresun GİFSAD Gençlik ve Spor Kulübü - Giresun Yöresi
Akçaabat Hamsigücü Spor Kulübü - Trabzon Yöresi
Taka Müzik Halk Oyunları G.S.K. Derneği - Trabzon Yöresi
Trabzon İmece Folklor Eğitim Merkezi - Trabzon Yöresi
Amasya Üniversitesi Halk Oyunları Ekibi - Amasya Yöresi
Amasya Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Amasya Yöresi
Kars Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü - Kars/Kafkas Yöresi


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: akif690 üzerinde 05-03-2010, 12:26
SLM İYİ GÜNLER 2010 VAKSA YARIŞMASINA KATILIM ALIYORLAR MI Bİ CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: Hamdi Alev üzerinde 06-03-2010, 21:09
SLM İYİ GÜNLER 2010 VAKSA YARIŞMASINA KATILIM ALIYORLAR MI Bİ CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

Katılım zamanı geçti maalesef..


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: tenekecezve üzerinde 10-03-2010, 10:47
Bu sene katılacak ekiplere başarılar dilerim. İnşallah geçen seneki kötü değerlendirme bu sene olmaz...

Buarada yarışma ve prova saatleri belli oldu mu? Bilen varsa yazabilir mi?


Konu Başlığı: Ynt: 18. Türkiye Halk Danları ( 2010 Vaksa ) Grup Tarihleri ve Katılımcı Listesi
Gönderen: tenekecezve üzerinde 11-03-2010, 23:55
İstanbul elemeleri Prova ile yarışma aynı gün yani cumartesi olacak çok kötü ya aynı gün prova almak...