Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

BORDER'İN AYIBI | Folklor / Halk Oyunları Forum

İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Genel Kategori » Dilek - Şikayet
 BORDER'İN AYIBI

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: BORDER'İN AYIBI  (Okunma Sayısı 1276 defa)
« : 02-07-2012, 12:04 »
çınar
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1728

Üyelik Bilgileri
BORDER'İN AYIBI

Daha önce yazan arkadaşlara aynen katılıyorum. .Olayları tekrar yazmayacağım.
Yönetim kurulu başkanının katılmadığı (çünkü yurt dışında olduüu söyleniyor) yönetim kurulu  kararıyla dernekten atılan 12 yaşında bir çocuk. Üstelik elinden gelen tüm çabayı göstermiş ve ekibinin birinciliğine ortak olmuş bir çocuk. Üstelik 2 yıl üst üste. Dernek başkanının gelip ,kendisine ve derneğine Türkiye çapında prestij sağlayan ekibin üyesine hak ettiği saygıyı göstermesini ve bu büyük ayıbı gerektiği şekilde düzeltmesini bekliyoruz sadece. Bu kadar sessiz gibi görünmemizin tek sebebi budur, bekliyoruz. Parasal konularda da verilecek çok hesaplarının olduğunu da hatırlatırım.
Bu büyük ayıbı kınıyoruz.

Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv