Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/folklorg/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
17. Türkiye Halk Dansları(VAKSA) Yarışması Bölge Elemelerine Katılacak Ekipler | Folklor / Halk Oyunları Forum

İletisim İcin Tiklayiniz
+ Folklor .Gen.Tr Forum » Halk Oyunları » Yarışma - Gösteri
 17. Türkiye Halk Dansları(VAKSA) Yarışması Bölge Elemelerine Katılacak Ekipler

Kullanıcı Adı: Beni Hatirla
Şifre:
Sayfa: [1]   Yukarı git
Konu: 17. Türkiye Halk Dansları(VAKSA) Yarışması Bölge Elemelerine Katılacak Ekipler  (Okunma Sayısı 12298 defa)
« : 06-02-2009, 00:51 »
Hamdi Alev
Yönetici
*******


Karma 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye Bilgileri Kayıt No: 1
Kayıt Tarihi: 08-01-2009, 02:50
Nerden:

Mesaj Sayısı: 327


Üyelik Bilgileri
17. Türkiye Halk Dansları(VAKSA) Yarışması Bölge Elemelerine Katılacak Ekipler

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sabancı Vakfı İşbirliğiyle Düzenlenen 17. Halk Dansları Yarışması Elemelerine Bölgelerine Göre Katılacak Toplulukların Listesi

HATAY - 1 Mart 2009 - Mustafa Kemal Üniversitesi Salonu

Diyarbakır İzcilik Musiki Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Mustafa Kemal Üniversitesi Halk Dansları Topluluğu
Adıyaman Halk Eğitim Merkezi ASO Müdürlüğü Halk Oyunları Ekibi
Mersin Toroslar Belediyesi Spor Kulübü
Mardin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
Denizli Destan Halk Oyunları Derneği
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi


ANKARA - 7/8 Mart 2009 - Ankara Devlet Tiyatrosu Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi

Karabük Üniversitesi Halk Dansları Topluluğu
Ankara Genç-İz Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibi
Ankara Tuana Sanat Gençlik Ve Spor Kulübü
Ankara HOYEM Halk Oyunları Eğitim Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü
Ankara Altındağ Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
Ankara Keçiören Belediyesi (AFTAD) Ankara Folklor Ve Turizm Araştırma Derneği Gençlik Spor Kulübü
Ankara Sıla Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Yenimahalle Belediyesi (YEHOD)
Kara Harp Okulu
Tubil Turizm Gençlik Kulübü ve Halkbilimi Araştırma Derneği
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi
Ahi Yâran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği
Çankırı Karatekin Üniversitesi
Eyvan Folklor Gençlik Kulübü Derneği
Amasya Merkez Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O Müdürlüğü
Ankara Gölbaşı İlçesi Gölbaşı Belediye Spor Kulübü
Ayrancı Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

İstanbul - 21/22 Mart 2009 - Zübeyde Hanım Öğretmenevi Salonu Ataşehir

İstanbul Anadolu Folklor Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü Derneği
Çanakkale Folklor Araştırma Derneği Gençlik Ve Spor Kulübü
Kırklareli Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü
Tekirdağ Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
İstanbul Aydın Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu
İstanbul Üsküdar Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü
İstanbul Bakırköy Halk Eğitim Merkezi
İstanbul Folklor Müzik Gençlik Kulübü Derneği
İstanbul Çağdaş Turizm Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
İstanbul Üsküdar Folklor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
İstanbul Beşiktaş Belediyesi Oyun Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Keşan Halk Eğitim Merkezi
İstanbul Yedirenk Halk Oyunları Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Derneği
Kocaeli Armelit Folklor Gençlik Spor Kulübü
Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü
İstanbul Kafkas Kültür Derneği Halk Dansları Topluluğu
İstanbul Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezi
Tikveşli Kültür Ve Halk Oyunları Spor Kulübü Derneği
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kafkas Halk Dansları Topluluğu
HOYAT Gençlik ve Spor Kulübü
Namık Kemal Üniversitesi Türk Halk Dansları Topluluğu
Bursa Osmangazi Belediyesi Gösteri Sanatları Topluluğu
Yalova Turizm Folklor Araştırma ve Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü derneği (TUFAG)
Aydın İli Ve İlçeleri Eğitim Kültür Ve Ar-Ge Derneği Halk Oyunları Topluluğu

İzmir - 11/12 Nisan 2009 - Sabancı Kültür Merkezi Konak

İzmir Folklor Gençlik Spor Kulübü Derneği (İFD)
İzmir Gaziemir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Halk Oyunları Takımı
Denizli Tavas Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Topluluğu
Muğla/Marmaris Kız (Marmaris Evren Paşa İlköğretim Okulu)
İzmir Ege Üniversitesi Halk Dansları Topluluğu
Kütahya Folklor Araştırma Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Eğirdir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu
Soma Spor Kulübü
İzmir Karşıyaka Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (KARSAV)
Burdur Folklor Araştırma Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
İzmir Çiğli Halk Eğitim Merkezi Ve A.S.O
Ege Dans Gençlik Spor Kulübü
Isparta Eğirdir Halk Eğitim Merkezi


Trabzon - 18/19 Nisan 2009 - Karadeniz Teknik Üniversitesi Salonu

Giresun Folklor Kültür Sanat Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Yeşilgiresun Belediye Spor Kulübü Derneği
Trabzon Taka Müzik Ve Halk Oyunları Gençlik Ve Spor Kulübü
Trabzon Folklor Gençlik Spor Kulübü
Ordu Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu
Trabzon Akçaabat Folklor Gençlik Spor Kulübü
Trabzon İmece Folklor Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü Derneği
19 Mayıs Atabarı Folklor Eğitim Merkezi Gençlik Ve Spor Kulübü
Çorum Halk Eğitimi Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu


Katılacak ekiplere şimdiden başarılar..

« Son Düzenleme: 21-03-2009, 22:39 Gönderen: Kuleva » Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
 
Gitmek istediğiniz yer:  

Arsiv
Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Copyright © 2008 Folklor / Halk Oyunları
Folklor | Halk Oyunları | Folklor Resimleri | Halk Oyunları Muzikleri | Halk Oyunları Videoları
Bu Sayfa 0.046 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu

Google ve orumceklerin son ziyareti 16-08-2017, 17:05